Ünlü Şarkıcı Ebru Polat’tan Güzellik Tavsiyeleri

Murat Civelek 23 Oca 2019 Sağlık 58  0

Ebru Polat’ın Başarısı

Hayranları onu hep kraliçe olarak bildi ve öyle de bilmeye ve kraliçe gibi değer vermeye devam edeceğinden hiç şüphemiz yok. Hatta son video klibi olan “Akşam Sendeyiz Kraliçe” güzel bir zirve yaparak 5 Milyon izlenmeye yaklaştı. Üstelik takipçilerinin çoğuna Instagram üzerinden cevap veren ve sorulan soruları çoğu kez cevapsız bırakmayan bir kraliçeden bahsediyoruz.

Ünlü Şarkıcı Ebru Polat’tan Güzellik Tavsiyeleri

Ünlü şarkıcı Ebru Polat hepimizin hayran olduğu, güzelliğiyle, saçlarıyla, yardımseverliğiyle, enerjisiyle ve o mükemmel karakteriyle hepimizin gönlüne taht kuran bir kişiliktir. Onu tanımayan ve sevmeyen yoktur. Bu kadar güzel ve bakımlı olmanın elbette ki bir sırrı olmalıdır. Sürekli takipçilerine Instagram üzerinden mesajlar vermekte ve onları da spor yapmaya, yaklaşan yaz aylarına fit girmeye davet etmektedir.

Yanık, Kırık ve Yıpranmış Saçlar İçin Ebru Polat’ın Önerisi;

İşte son verdiği tavsiyeler;

Bir takipçisi saçla ilgili öneri istiyor ve Ebru Polat cevaplıyor;

“Eczaneden 1 tane Bepantene ampul, 1 tane Evigen ampul, zeytinyağı ve 1 yumurta sarısı karıştırın. Haftada 1 gün saçınıza dipten uca kadar sürün ve 1 saat bekletin. Yanık, kırık, yıpranmışlık hiçbirşey kalmayacak ve hızlıca saçlarınız sağlığınıza kavuşur. Saç ürünlerine boşa para harcamanıza gerek yok.” Dedi..

Daha Gür ve Sağlıkla Uzayan Saçlar İstiyorsanız Ebru Polat’ın Önerisi;

“Zeytinyapı içine sarımsak ezip atın, karıştırın, saç diplerinize iyice sürün. 1 saat bekletin. Ardından güzelce yıkayın. Mucize sonuçla karşılaşacaksınız, üstelik masrafı da yok. Dökülen saçlara da iyi geliyor. Krem ve maskelere para harcamayın. Bu yazdıklarımın ikisi de birebir sonuç garanti, amaç siz mutlu olun” diyerek takipçilerine mesaj verdi.

Sivilceler için Ebru Polat’ın Önerisi;

“Tutturdular sivilce diye. Sivilceler için gece uyumadan sivilce olan yere baticon sürün kurutuyor. Bebek pudrası içine limon sıkıp, sivilceli yere sürebilirsiniz. Bu arada bunlar gece yapılacak, sabah yüz yıkanacak. Gündüz asla sürmeyin, eğer gündüz sürüp güneşe çıkarsanız leke kalır” önerisinde bulundu.

Takipçileri bu önerilerinden memnun kalarak, önerilerinin devamı için mesaj kutusunu doldurduğundan eminiz. Güzelliğinden ödün vermeyen Ebru Polat, güzellik sırlarını sevenleriyle paylaşmaya devam edeceğinden hepimiz eminiz.

Bebekler Meyveli Yoğurt Yiyebilir Mi ?
Zencefil Nedir, Nelere Faydası Vardır ?
Tırnak Batması Nedir ve Nasıl Önlenir ?
Takıntılı Düşüncelerden Kurtulma Yolları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir