Girişimci

Türkiye’deki En İyi Girişimler

BURAK MEHEL 10 Kas 2018 En'ler 259  1

 

Gelişen teknoloji ile beraber yeni alanlar ve yeni girişimler de ortaya çıkıyor. Türkiye’de gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışan ülkelerden birisi olarak yeni girişimlerde bulunuyor. Her yeni bir girişim insanlara fayda sağlayabileceği gibi, iş alanı da sunabiliyor. Peki, Türkiye’de en iyi girişimler neler? Hangi alanlarda büyük adımlar atılıyor. Bir bakalım.
Türkiye’deki en iyi girişimleri, Türkiye’nin son olarak hangi girişimlere yatırım yaptığını inceleyerek, derledik. Yatırım alanlar içinde, en iyi girişimler olabileceğini düşündüğümüz; FineDine, App Samurai, Garaj Sepeti, TeamSQL, Sweaters yer alıyor.

 

 

 

🔎 FineDine

FineDine, sipariş yönetimi ve menü için tabletlerde kullanılan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Restoranlar FineDine’a aylık ve yıllık paketler ile üye olarak, menülerini içeriksel ve görsel açıdan zenginleştirerek müşterilerine sunabiliyor. Yurt dışında yaygınlaşmayı amaçlayan bir girişimdir.

 

🔎 AppSamurai

Bu uygulama, mobil için self servis reklam platformu olarak sunuluyor. Ankara’da kurulan bu girişim gelirinin çoğunu yurt dışından elde etmektedir. Global bir girişim olarak yoluna devam ediyor.

 


 🔎 GarajSepeti

Otomotiv sektörünü hedef alan bu girişim, sürücüler için ve iş yerlerine özel olarak tasarlanan teknolojik iletişim çözümleri sunuyor. Oto galerilerin işlerini kolaylaştıracak bir ürün olarak hazırlanmış.


🔎 TeamSql

Bir bulut veritabanı yönetim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulamayı kurarak veritabanı sorgularınızı ve yönetiminizi yapabiliyor, diğer arkadaşlarınız ile istediğiniz kısımları paylaşabiliyorsunuz. Birçok yatırımcıdan destek alan bu girişim şimdiden yurt dışına açılarak çokça müşteri edinmiş.


🔎 Sweaters

Bir sosyal spor uygulaması olarak Sweaters, insanların spor aktivitelerine katılması, kendi spor aktivitelerini düzenlemesi ve spor aktivitesi için katılımcı bulmak isteyen kişilerin katılımcılara ulaşabilmesi için bir girişim. Bir Pazar sabahı koşuya yalnız çıkmak istemiyorsanız, uygulamaya girerek, aktivitenizi tanımlıyor ve koşabilecek arkadaşlar bulabiliyorsunuz.

Kayak
Kış Tatili İçin Kayak Merkezi Önerileri!
Hayvanlar
Beslediğiniz Hayvanlara Göre Karakterinizi Yorumladık!
Google Asistan
Google Asistan Nedir? Nasıl Kullanılır?
Çiçek Türleri
Dünyada Bulunan En İlginç Çiçek Türleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir