Sinema

Sinema Çılgınlarının Dikkatine! 2019’da Vizyona Girecek Filmler

BURAK MEHEL 05 Oca 2019 Sinema 133  2

Her yılın sonunda bir sonra ki sene hangi filmler vizyona girecek diye araştırıp sonrada deliler gibi beklediğiniz filmin o sene vizyona gireceğini duyunca heyecandan koskoca yılı iple çekeriz. Sizi biraz daha heyecanlandırmak adına 2019‘da vizyona girecek yada girmesi beklenen filmleri sıraladık. Tabi ki bu yazıda bulunan tarihler Türkiye’de vizyona gireceği tarihlerle aynı olmayabilir!

Glass, Ocak 2019

Önemli yönetmenler sıralamasında gerçekten başı çekecek olan M. Night Shyamalan’ın yaratıcısı olduğu bu serinin üçüncü filmi olan Glass, 2000 yılında izleyenler bilir ‘Ölümsüz’ filminin devam filmi olarak izleyiciler karşısına çıkacak. Özürleri bulunan bir terörist, Mr. Glass lakaplı Elijah Price, yaşı baya ilerlemiş kahraman David Dunn ve bunun yanında kişilik bölünmesi hastalığıyla savaşan Kevin Glass filminin 3 ana kahramanını oluşturacak. Bu filmin konusu kahramanların eski düşmanları olan David ve Casey Cooke ile savaşmaları olacak gibi duruyor.

Oyuncular : James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Sarah Paulson

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, 25 Ocak 2019

Genç, yaşlı demeden herkesin severek izlediği animasyon serisinin üçüncü filmi olan “Gizli Dünya” bizi çok bekletmesine rağmen sonunda bizlerin beğenisine sunuluyor. Hıçkıdık ve Dişsiz bu kez insanların ve sevdiği kişilerin önem verdiği herşeyi yoketmek için gelen ejderha avcıları ile karşılaşacaklar.

Oyuncular: Cate Blanchett, Jonah Hill, Kit Harington

Captain Marvel, Mart 2019

Eski bir Hava Kuvvetleri pilotu olan Carol Danvers, bir uçus sırasında uzaylılarla karşılaşması sonucunda bir süper güç elde eder. Artık bu süper gücü nasıl kullanması gerektiğini öğrenmenin zamanı gelmiştir, bu süper gücü kullanarak kötü karakterlere karşı savaşacaktır.

Oyuncular: Brie Larson, Gemma Chan, Samuel L. Jackson, Jude Law

Godzilla: Canavarlar Kralı, 31 Mayıs 2019

Kripto-Zooloji şirketi olarak bilinen Monarch, dünyayı ele geçirme tehlikesi altında tutan dev canavarlara karşı savaş açmıştır. Fakat bir sorun var Godzilla,Mothra ve Rodan çarpıştığı için 3 kafası bulunan kral Ghidorah tekrar yükselir ve insanlığı savunmasız hale getirir. Artık yapılması gereken tek şey hayatta kalmaya çalışmaktır.

Oyuncular: Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Sally Hawkins

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı – Bölüm 2, Mayıs 2019

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nın devamında kahramanlarımızın Thanos’la olan efsanevi öyküsü devam ediyor. Avengers ekibi ve Galaksinin Koruyucuları bu kez Thanos’a karşı bir araya gelecek ve savaşın son ayağında Sonsuzluk Eldiveni ve insanlığın devamı için her şeylerini ortaya koyacaklar.

Oyuncular: Brie Larson, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch

John Wick 3: Parabellum, 17 Mayıs 2019

John Wick’in hayatını konu alan üçüncü film… Oteldeki cinayetten sonra, gezegendeki en tehlikeli tetikçilerden biri ile karşı karşıya gelen John Wick bu kez yine aksiyonun en üst seviyesini yaşamak zorunda.

Oyuncular: Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane, Jason Mantzoukas

Joker, Ekim 2019

DC’nin en büyük kötü adamı, Joker.. Yıl 1980… Başarısız komedyen Arthur, aynı zamanda oldukça da utangaç bir insandır. Uzun yıllar sonra yaşlı annesine bakmak ve kariyerine yeniden başlamak için Gotham’a döner. Peki Arthur’un öyküsü göründüğü kadar net ve basit mi? Geçmişindeki o sır perdesi ve ailesinin Gotham’ın en zenginleri olan Wayne ailesi ile olan bağı?

Oyuncular: Joaquin Phoenix, Zazie Beetz, Robert De Niro

Leonardo DiCaprio
Bir Hollywood Efsanesi; Leonardo DiCaprio’nun Unutulmaz Filmleri
Aksiyon Filmleri
Gelmiş Geçmiş En İyi 26 Aksiyon Filmi
BeyazPerde
2018 Sinemasına Damga Vurmuş Filmler
Kemal Sunal
Kemal Sunal’ın Ölmeden Önce Oynadığı Fimler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir