Özlem Parlu Kimdir ? Ebru Polat’a Yakın İsim..

Murat Civelek 25 Oca 2019 Gündem 314  0

Son günlerde sosyal medya platformlarının önde gelenlerinden olan Instagram’ı; güzelliğiyle fazlasıyla meşgul eden bir isimden bahsediyoruz.. Evet, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi bu isim Özlem Parlu. Sarışın güzel Özlem’in Instagram’da aynı zamanda 33 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Attığı profesyonel çekim fotoğraflarıyla takipçilerini adeta büyülüyor ve binin üzerinde beğeni alıyor.

Ebru POLAT’a Yakın Bir İsim

Bu bilgilerin yanı sıra Ebru Polat’a yakın bir isim olarak da bilinmektedir. Ünlü ve güzel şarkıcı Ebru Polat’ın yakın dostu olarak bildiğimiz Özlem Parlu yakın dostunu hiçbir zaman yakın bırakmadığı paylaşılan fotoğraflarda görülmektedir. Cafe ve restaurantlarda beraber vakit geçiriyorlar. Ebru Polat’ın yakın yakın takipçilerinin de bileceği gibi, Ebru Polat bazı paylaşımlarında Özlem Parlu’ya yer vermektedir ve şuan aktif olarak Özlem Parlu’nun katıldığı bir güzellik yarışmasında destek istemektedir. Gerçi, Özlem’in o oylamadan birinci çıkacağını tüm takipçileri bilmektedir ve bunu yorumlarla kendisine söylemektedir.

Sosyal Medya Fenomeni

Ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan Parlu yoğun bir mesaj trafiğine maruz kaldığını tahmin etmek hiç de zor değil. Gönderilerinin altındaki yorum trafiğine bakacak olursak ciddi anlamda sevenleri var. Sevenlerinin yorumlarını karşılıksız bırakmadığını da çoğu gönderide görebilmekteyiz.

Özlem Parlu’yu Sevmek

Özlem Parlu’yu sevmek; giyinişiyle, konuşmasıyla ve karakteriyle artı bir puan katacaktır insana. Özellikle seçtiği kıyafetlerindeki renk uyumlarını görmezden gelemeyiz. Yaptığı paylaşımlarda ise kış aylarını pek sevmediğini anlamak mümkün. Fakat konu yaz aylarına yöneldiği zaman #tbt hastaglariyle yapılan gönderilere bakacak olursak, yaz ayları Özlem Parlu için vazgeçilmez aylar olduğunu görebiliriz. Oyunculuk ve sanatla uğraşan Özlem, sırtındaki dövmeyle de dikkatleri ayrıca üzerine çekiyor. Ay üzerine oturmuş, bütün ümidini yitirmiş bir melek görmekteyiz. Kendisi aynı zamanda Fenerbahçe’li olmakla birlikte, kötü giden bir sezonla ilgili taraftarı olduğu takımıyla ilgili henüz bir yorum ve açıklama yapmamıştır.

Özlem Parlu Nerede Yaşıyor ?

Aslen Ordu nüfusuna kayıtlı olan Özlem Parlu, İstanbul’da ikamet etmektedir. Attığı storylere baktığımızda yaz aylarında fındık cenneti olan Ordu’ya gidip, memleket havası almaktadır.

Siz de Özlem Parlu’ya daha yakından tanımak ve paylaşımlarını takip etmek için, onu Instagram’dan takip edebilirsiniz. İşte yarışmadaki fotoğrafı 🙂

https://www.instagram.com/p/BtCDlO0BktQ/
Reynmen – Derdim Olsun, 1 Günde 8 Milyon İzlendi
#10YearChallenge Etiketi Nedir, En Komik Paylaşımlar
20 Bin Öğretmen Ataması Sözlü Mülakat Sonuçları AÇIKLANDI
ÖSYM: Şehit ve Gazi Yakınlarına ÜCRETSİZ Sınav


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir