Kavanoz

Kullanmadığınız Kavanozları Değerlendirmenin Yolları

BURAK MEHEL 19 Ara 2018 YapYap 37  0

Evinizde yaptığınız konserveleri kullandıktan sonra boşta kalan kavanozları nasıl değerlendireceğinizi biliyor musunuz? Eminim çoğunuz bu konu hakkında kavanozları değerlendirmek için fikir arıyorsunuz. Hadi birlikte Kullanmadığınız Kavanozları Değerlendirmenin Yollarını görelim. Belki bu fikirler size birazcık yardımcı olur..

1️⃣Kullanmadığınız kavanozları çok tatlı hallere getirmek için renkli balonlardan yardım alın, balonları kavanozlara giydirerek ortaya oldukça yaratıcı fikirler çıkarabilirsiniz.

kavanozyapımı

2️⃣Bu kavanozların içine renkli kumlar koyarak evinizi dekore ederek güzel görüntüler oluşturabilirsiniz. Bu fikir özellikle evine aşık olanlar için çok ilgi çekicidir.

kavanoz

3️⃣Atık kavanozlar, şekillerinden dolayı kalemlik olarak kullanmak için oldukça müsaittirler. Yapmanız gerek tek şey kavanozun kapağını ortadan kaldırarak dış kısmını süslemek.. Süsleme işini metalik sprey boyalarla yapabilirsiniz.

kavanozkalemlik

4️⃣Atık cam kavanozları mumluk yaparak bile kullanabilirsiniz.. Kavanozların dışlarını güzelce süsleyerek içine mum koyun, dışını renklendirmek içindeki mumu yaktığınızda güzel bir görüntüye sebep olacaktır.

kavanozmumluk

5️⃣Evinizde kullandığınız klasik saksılardan artık sıkılmadınız mı? Kendi yaratıcılığınızı kullanarak atık cam kavanozlardan evinizin dekorasyonuna uygun saksılar yapabilirsiniz.

kavanozsaksı

Karton Kutu
Atık Karton Kutular Nasıl Değerlendirilir?
Pratik Bilgiler
Her Kadının Bilmesi Gereken Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kurtaran Faydalı Bilgiler
Hayatınızı Kurtaran Faydalı Bilgiler
Pet Şişe
Atık Pet Şişelerden Neler Yapabilirsiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir