Pratik Bilgiler

Her Kadının Bilmesi Gereken Pratik Bilgiler

GİZEM TURHAN 17 Ara 2018 Kadın 121  0


Evimizde bir sorun olduğunda o sorunu çözecek elimizde ya halledecek bir şey yoktur yada aklımıza bir çözüm yolu gelmez. Biz sizler için hayatınızı kurtaracak pratik bilgiler vereceğiz işte her kadının bilmesi gereken pratik kolay bilgiler;

Pratik Bilgiler


Halıların tüy toplaması oldukça sinir bozucu ve sağlık açısından hassas bir konudur. Bu konuda çoğu kadın sürekli bir çare arayışı içindedir. İşte biz size en pratik çözüm yolunu veriyoruz. 🙂

✅ Sorunun Çözümü;
Suyun içerisine ekleyeceğiniz bir kapak yumuşatıcı yardımıyla halınızı temizlediğinizde hiçbir tüyün kalmadığını göreceksiniz.

Genelde bazı insanların bir hevesle evinin duvarına yapıştırdığı duvar kağıtları bir süre sonra sıkıcı bir hal alabiliyor. Fakat bu işin çıkarma aşaması oldukça zorlu bir süreç oluyor. Size burada vereceğimiz tüyo ile bu işten kolayca kurtulabilirsiniz.

✅ Sorunun Çözümü;
Kolayca çıkarmak için 1 litre suda bir kapak yumuşatıcıyı karıştırıp duvara bir süngerle yada bez ile uygulayın. 30 dakika içerisinde duvar kağıdı yumuşamış olacaktır. Bu sayede sizde iz bırakmadan duvardakileri çıkarabilir yenileyebilirsiniz.

Ütü yapma konusunda öğrencilerin ne kadar zorlandığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Erkekler bir yolunu bulabiliyor fakat kızlar bu konuda çok hassas eğer yurtta kalıyorsanız bu durum çokca zorlaşıyor ütünün yasak olması sinir bozucu ama tabi ki de bunun da çözümü var.

✅Sorunun Çözümü;
Ütünüz yoksa ve yasaksa, kıyafetinizin kırışmış olan yerine biraz su sıkıp saç kurutma makinesiyle ütüleyebilir kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kadınlar için belkide en önemli bilgi bu olabilir tabi sevgilisi olanlar dikkatle burada vereceğimiz bilgiyi okusunlar. Sevgiliniz size bir gül aldığında vazoya koyduğunuz zaman 3-4 gün sonra kuruyup üzüldüğünüzü duyar gibiyim ama üzülmeyin çünkü bununda bir çözümü var.

✅Sorunun Çözümü;
Güllerinizi vazoya koyduktan sonra suyuna 1 tane aspirin atarsanız gül daha uzun süre solmadan yaşamasını sağlayacaktır ilaç her şeye deva😄

Genelde kahvaltımızın vazgeçilmesi vitamin kaynağı yumurtamızı haşlarken kabukların çatladığını görürüz böyle olmaması için çözüm yolunu izleyin.

✅Sorunun Çözümü;
Yumurtamızı haşlarken suyun içine tuz atarsak kabuklar çatlamaz sonrasında da daha kolay soyulabilen yumurtalar elde ederiz.

Ayak parmağımıza sürdüğümüz yeni ojeler birbirine çarpıp ojeyi bozduğundan kısa süreli sinir krizi geçirmemiz olağandır, tabi ki bununda çözümü oldukça kolay.

✅Sorunun Çözümü;
Bunu önleyebilmek için bir süngeri parçalara ayırarak ve parmaklarınızın arasına yerleştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Yemeklerimizin olmazsa olmazı olan ekmeği doğramak biraz gıcık olabiliyor tam düzgün kesmeyebiliyor size önereceğimiz çözümü tabi ki de vardır.

✅Sorunun Çözümü;
Ekmeği dilimlerken parçalanmasını engellemek için bıçağı kaynar suyun içerisinde biraz beklettikten sonra rahat bir şekilde ekmeği doğrayabilirsiniz.


Evde Balon Paketleme İşi
Kilo Vermek İçin Kadınların Kullandığı Kür Tarifleri
Kadınlar İçin Romantizm Nedir, Ne Anlama Gelir ?
Kadınlarda Kişisel Bakım Nasıl Olmalıdır ?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir