Vakit Geçirebileceğiniz 5 İnternet Sitesi

Vakit Geçirebileceğiniz 5 İnternet Sitesi

BURAK MEHEL 09 Kas 2018 En'ler 135  0

 

Boş zamanlarımızda ya da yaptığımız işlere biraz ara verdiğimizde kendimizi dinlendirmek için internet en sık başvurduğumuz yerdir. Genellikle insanların çoğu bu sırada Facebook sayfalarını, instagramı ve Whatsapp’ı gezmektedir.
Bir süre sonra boş boş bunlara bakmaktan da sıkıldığımızı kabul edelim. Bu tür zamanlarda hem vaktimizi geçirebilir, hem de daha farklı şeyleri inceleyebiliriz. Bunu yaparken de yeni şeyler öğrenebilir ve ufkumuzu genişletebiliriz. Bu yazı da sizin için 5 tane eğlenceli ve bilgilendirici olabileceğini düşündüğümüz site seçtik.


🔎 Discovery.com

Discovery.com sitesi ile dünyanın en yüksek zirvesi olan Everest’i keşfedebilirsiniz. Dağın gerçek görünüşü ile gerçek bir tırmanış rotasında ilerleme imkanına bu site ile sahip olabilmektesiniz. Tırmanışın sonucunda kendinizi Everest’in zirvesini fethederek görmek hoşunuza gidecektir. Site içindeki ilginç kategorilerde ilginizi çekebilir.


🔎  Framesynthesis.com

Bu site ile Google haritalar servisini kullanabiliyorsunuz. Ancak bir otomobil ile bunu yapıyorsunuz. Dünyanın istediğiniz yerini olduğunuz yerden keşfedebilirsiniz. İnstagram ya da Facebook gezmekten daha keyifli olsa da, olmasa da farklı deneyim olacaktır.

🔎  Drawastickman.com

 

Bu site çok ilginizi çekebilir. Kesinlikle eğlenceli olduğunu düşündüğümüz bu sitede, ilk adım bir çöp adam çizmek. Ardından ilginç hikayeler oluşuyor ve boş vaktinizi keyifli geçirebiliyorsunuz. Sadece çöp adamın maceraları değil daha keyifli maceralarında olduğu hoş bir oyun gibi de görebilirsiniz.


🔎  Chromeexperiments.com

Dünyadan yıldızları görmek, yarattığımız kirlilikle çok daha zor bir hal alıyor. Olduğumuz yerden çok az sayıdaki yıldızları bile izlemek bize keyif verebiliyorsa bir de 100 bin yıldızın arasında kaybolduğunuzu hayal edin. Hangi yıldızın gezene ne kadar uzak olduğunu görebilirken, rahatlatıcı bir müzikte size eşlik etmekte.


🔎   Ayaklifincan.com

Kayak
Kış Tatili İçin Kayak Merkezi Önerileri!
Hayvanlar
Beslediğiniz Hayvanlara Göre Karakterinizi Yorumladık!
Çiçek Türleri
Dünyada Bulunan En İlginç Çiçek Türleri
Çikolata
İstanbul’un En İyi 5 Çikolatacısı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir