Hayvanlar

Beslediğiniz Hayvanlara Göre Karakterinizi Yorumladık!

GİZEM TURHAN 24 Ara 2018 En'ler 66  3

Hangi hayvanı besliyorsanız karakteriniz onu yansıttığını biliyor muydunuz? bilmiyorsanız sizleri için biz bu konuyu araştırdık. Bize destek olmak için yazı üstünde vs. bulunan reklamlara tıklayabilirsiniz.

Kişinin karakteri evcil hayvanı ile kurduğu ilişkiye göre tanımlanır,ya da evcil hayvanıyla uzun bir zaman geçiren kişiler onlarla iletişim içinde olduğunda onlardan bir parça karakter özelliği alabilir.

Kuş ve Türleri Besleyenler

Papağan

Muhabbet kuşu ve papağan besleyenler yalnızlıktan şikayetçidirler.Yalnızlıktan şikayet edenlerin en çok kurdukları cümle ise; ‘evde bir ses olsun’ cümlesidir.Bu tür insanlar muhabbet kuşu ve papağan cinsi konuşkan hayvanları besleyerek yalnızlık korkularını gidermeye çalışmaktadır. Yaşam alanları sınırlandığından evcil hale gelen kafeslerde beslenen bu hayvanları besleyen kişilerin, özgürlüğüne düşkün olmayan, evcimen kişilik özellikleri gösterdiği gözlemlenmiştir.

Balık Besleyenler

Akvaryum

Balık besleyenler için dış görünüm önemli bir detaydır.Akvaryumda balık besleyen kişi hangi karakter de olursa olsun genellikle dış görünüme önem verdiğinden, ilk izlenimi kişiyle ilgili değerlendirmesinde büyük oranda belirleyici bir rol oynamaktadır. ‘Akvaryumda balıklarla küçük bir dünya kuran insanlar, onlara bakmaktan büyük bir keyif alırlar’. Bu kişiler genellikle zor beğenen ve meditasyon gibi aktivitelere ilgi duyan kişilerdir.

Kedi Besleyenler

Kedi

Kedi besleyenler genellikle lider özellikli kişilerdi.Kedi besleyenler, genellikle el hareketleriyle konuşurlar yani vücut dili onlar için çok önemlidir. Sarılmak,dokunmak ,öpmek sevgilerini bu yollarla ifade etmek onların en önemli özelliklerindendir.Kediler halk arasında ne kadar “nankör” olarak adlandırılsalar da ,tarihte özellikle de Antik Mısır’da önemli bir yere sahiptiler. Kedi sahipleri de en az kediler kadar asil ve lider özelliklere sahiptirler.

Köpek Besleyenler

Köpek1

Köpek sahipleri köpeklerini bazen kendi tarzında bazen de kendinin zıddını yansıtan tarz da giydiriyorlar. Araştırmalara göre; güçlü görünümlü köpek türlerini besleyenler ve ürkütücü aksesuarlarla köpeğini giydiren kişiler; zayıf ve şiddete eğilimli kişiler olabiliyor. Bir başka köpek besleyen kişiler ise;küçük köpek türlerini besleyen ve onlara renkli aksesuarlar giydiren kişiler dikkat çekmeyi seven, süsüne düşkün kişiler olabilmektedir.

Kayak
Kış Tatili İçin Kayak Merkezi Önerileri!
Çiçek Türleri
Dünyada Bulunan En İlginç Çiçek Türleri
Çikolata
İstanbul’un En İyi 5 Çikolatacısı
Kitaplık
Size Kendinizi Psikolog Gibi Hissettirecek 10 Psikolojik Kitap Önerisi


“Beslediğiniz Hayvanlara Göre Karakterinizi Yorumladık!” üzerine 1 yorum

  1. mert dedi ki:

    Bayrampaşadan selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir